Z wizytą rowerową w 17 LO w Gdyni

Nadchodzi rok szkolny i zmienia się perspektywa z wypoczynkowej na pracowitą. Oto zaczynają się różnego rodzaju kursy, przeglądanie podręczników, poszukiwanie pomocy, pomysłów, stron itd. itp.

Rośnie też ciekawość jak tam czuje się nasza nowo powstająca szkoła, szkoła, która połączy dzieci od przedszkola przez podstawówkę po liceum.

17 LO powstało już wcześniej w budynku Gimnazjum nr 1 jako flagowa szkoła Microsoftu i to pierwsza taka w Europie Centralnej. Łączy się to między innymi z korzystaniem z programu office365, platformy Microsoft Educator Community, zbudowaniem nowego budynku przyjaznego uczniom, oswajaniem technologii informacyjnej i pracy w chmurze. Łączy się z tworzeniem szkoły dbającej o rozwój wszystkich kompetencji XXI wieku. Z wieloma zmianami, emocjami, pięknymi, ale też trudnymi chwilami.

Na prezentacji, którą przygotowałam już jakiś czas temu na konferencję „Kalejdoskop”, która odbyła się w Warszawie możecie zobaczyć naszą pracę, przemiany, ważne momenty, oraz problemy, na jakie na swojej drodze napotykaliśmy, jako grono.
17 LO

Do szkoły dopiero się wprowadzamy, ostatnio zrobiłam sobie jeszcze wakacyjną wycieczkę rowerową, żeby obejrzeć ją z zewnątrz. Pierwsze spotkania, my nauczyciele zaczynamy w tym tygodniu, wtedy też otworzę po raz pierwszy jej drzwi na razie pakuję swoje pomoce naukowe w dawnym budynku.

Na zdjęciach szkoła i okolice:

 

 

 

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: